
На 25 юли 2011 се състоя официалното награждаване в конкурса за детска рисунка „Моята детска стая“. Победителят в обявения от GTC Design конкурс се казва Виолета Савова на 9 години. Тя се включи в конкурса като публикува на фейсбук-страницата http://www.facebook.com/pages/GTC-Design две свои творби, едната от 7-годишния й творчески период, другата – след 2 години.
Рисунките на малката художничка бяха харесани от най-много фейс-бук фенове, което и осигури и наградата в конкурса:
симпатичен спален комплект от три части:
долен чаршаф с размери 150х220см;
плик с размери 150х220см
калъфка с размери 50х70 см.

Девет-годишната Виолета благодари на екипа на GTC Design за предоставената й възможност да се включи в забавния детски конкурс и реши да върне жеста като подари на шоу-рума GTC Design наградената рисунка.

По регламент в състезанието имаха право да се включат деца до 12 години. Малките участници трябваше да изобразят на хартия своята детска стая, такава, каквато е или каквато им се иска да бъде и да публикуват цветните си идеи на фейсбук-страницата на GTC design.
Честито на победителката Виолета Савова!
Ето още снимки от награждаването!